טכנאי מחשבים בנשר

טכנאי מחשבים בנשר


home_interactive_offer_list_1

טכנאי מחשבים מוסמך בנשר

טכנאי מחשבים בנשר עם הסמכת MCSE של מייקרוסופט לפתרון מקצועי זריז ואיכותי לכל בעיה במחשבך האישי

home_interactive_offer_list_2

טכנאי מחשבים מנוסה בנשר

המחשב משחק תפקיד חשוב מאוד בחיים שלנו– בכל ימות השנה. עם זאת, קיימות תקלות ובעיות מגוונות היכולות להביא לפגיעה משמעותית בתפקודו של המחשב האישי, בנוסף על מנת לשמור על המחשב האישי כדי שיתפקד באותה המהירות והאיכות שקניתם אותו לאורך שנים ארוכות, חשוב מאוד לעשות פעולות תחזוקה שוטפות שיאפשרו למחשב לעבוד בצורה המיטבית שלו, לשם כך דרוש טכנאי מחשבים איכותי ומנוסה המסוגל לפתור ולספר את השרות הדרוש במהירות ומקצועיות תוך שמירה על אינטרס הלקוח - ביצוע תיקונים בעלויות נוחות לכל כיס..

home_interactive_offer_list_3

שירות עבור כל סוגי המחשבים בנווה שאנן

אנו נותנים שירותים מתקדמים ואיכותיים עבור כל סוגי המחשבים, תוך שמירה על מוסר עבודה גבוהה ועל יושר מקצועי מול הלקוח, אבחון התקלות נעשה בצורה מהירה ויעלה ומאפשר לתקן את הבעיה על הצד הטוב ביותר.
אנו מטפלים בכל סוגי המחשבים אם זה מחשב נייד או נייח, אנחנו כאן בשבילכם.

מלאו את הטופס, ונחזור אליכם בהקדם

מלאו בטופס הבא שם ומספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם.

שדרוג כונן קשיח לכונן - SSDלמה בכלל לשדרג לכונן קשיח ssd?


הסיבה הראשית היא שיפור מהירות ביצועי המחשב, מהירות ההעברת המידע בין הכוננים, ההעברה תשפר גם מחשב ישן וגם חדש ותגרום למחשב לעבוד מהר יותר, החסרון היחיד שיש לדיסק קשיח זה הוא המחיר הגבוהה , אך ביצועיו עולים ביותר מפי עשרה מביצועיו של כונן רגיל. .

איך מתבצע שדרוג מחשב נייד לכונן ssd?

שדרוג הכונן נעשה בדרך של החלפה או הוספה של הכונן החדש -SSD למחשב, מה שחשוב מאוד לעשות זוהי התקנה חדשה של מערכת ההפעלה על הכונן החדש או לחלופין שיטת העתקה אם הכוננים באותו הגודל, שיטה זאת נקראת GHOST.
חשוב לא להסתבך עם המחיר גם הכוננים הזולים יותר משפרים את ביצועי המחשב משמעותית, אז איך מתבצע השדרוג אתם שואלים? כמו שצויין קודם מחליפים או מוסיפים את הכונן למחשב מתקינים עליו את כל התוכנות החשובות ובכך הסתיים השדרוג נשמע פשוט לא? לא ממש למי שאין ידע במחשבים מומלץ שיפנה לשירות תיקון מחשבים ניידים כדי שיבצעו עבורו את הפעולה.